Güncel Kanal ListeleriSamsung

SAMSUNG 24 Ekim 2020 Smart Tv Turksat 4A Sıralı Kanal Listesi

Samsung F-H-S Serileri İle Uyumludur


Liste 24 Ekim 2020 Tarihinde yapılmıştır.
Gereksiz TV kanalları ve Radyolar silinmiştir.
Favori TV kanalları başta olmak üzere Radyo kanalları en sona alınmıştır.

 

KANAL LİSTESİNİ YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA OKUYUN !!!!
* Öncelikle Mevcut Kanal listenizi yedeklemenizi tavsiye ederim. ( Olası bir problemde geri dönüş için )

 

KANAL YÜKLEME İŞLEMİ:
Link den indirdiğiniz scm uzantılı dosyayı flas diskinizin ana dizinine kopyalayın. [ USB Bellek Fat32 olarak Formatlanmış olmalıdır ] Sırasıyla Menü>Yayın>Kanal ayarları > kanal listesi aktarın seçin. Şifre sorarsa 0000 girip “USB den alın” seçip aktarımı bitirin.
İşlem bu kadar…
Televizyonunuz kendini yeniden başlattıktan sonra yeni kanal listeniz aktif olacaktır. Herhangi bir extra ayar yapmanıza vs. gerek yoktur.

http://bc.vc/BTsbcUn

Etiketler

13 Yorum

 1. Merhabalar. Samsung 58TU7000 serisi televizyonu dün teslim aldım. servis usb den kanalları yükledi gitti.. ben kendim türksatı tarama yapmak, kanalları güncellemek istedim fakat bütün kanalları sildim ve şimdi yükleyemiyorum, bir türlü olmadı. usb üzerinden benim televizyonuma uygun kanal listesi rica ediyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.. saygılarımla

  1. Merhabalar;

   Mustafa Bey elimize istediğiniz serinin kanal listesi ulaştığında tarafınıza bilgi verilecektir.

 2. N serisi normal Samsung LED TV için uyumlu mu bu liste? Aynı sorun bizde de oldu tarama yapınca kanal bulmadığı gibi olanları da kaybediyorum her tarama sonunda. 12380 D. 27500 ile de diğer frekanslarda da bulmuyor kanalları. USB yükleme ile sorun çözülür mü?

  1. kanal listesini yüklemeyi deneyebilirsiniz , listeyi biz yapmadık bir kaynaktan size ulaşsın diye ekledik. Oluşabilecek kötü durumlardan tarafımız sorumlu değildir.

 3. samsung ue40d6500 icin kanal listesi lazim hicbir yerde ulasamiyorum. manuel tarama yaptım turksat frekanslarinda her seferinde bir sey cikmiyor uygun liste varsa cok sevinirim.

  1. Merhabalar hangi seriye uyumlu olduğu yazının içeriğinde yazmaktadır , biz kendimiz yapmıyoruz kanal listelerini sizler için bulup sitemize ekliyoruz.

 4. ben bu konuda çok acemiyim. 2 kere tv yi fabrika ayarlarına döndürdüm. arkadaşın dediği gibi servis geldi usb sini taktı. yükledi 80 tl istedi gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Lütfen Reklam Engelleyici Devre Dışı Bırakanız.

Lütfen Reklam Engelleyici Devre Dışı Bırakanız.