İnstagramSosyal Medya

Instagram Size Sıkıcı Arkadaşlarınızdan Hangisini Takip Etmeyeceğinizi Bildirecek.

Takip ettiğiniz hesapların listesini sıralamanız için yeni yollar ekledi.

Instagram takip ettiğiniz kişilerin listesini düzenlemenin başka yollarını da ekledi. Hangi kişilerin feed’inizi ve Hikayelerinizi en çok etkilediğini ve en az hangi hesaplarla etkileşime girdiğinizi görebilirsiniz. Bu nedenle, çok fazla kişiyi takip ettiğinizi fark ettiyseniz ve feed’inizi biraz daha yönetilebilir hale getirmek istiyorsanız, en büyük spam gönderenlerin kim olduğunu ve yayınlarını gerçekten önemsemediğinizi anlamanın daha kolay yollarına sahip olacaksınız.

 

Ayrıca, hesapları izlemeye başladığınız zamana göre sıralayabilirsiniz, böylece feed’inizde en uzun süre kimlerin çıktığını veya en son takip edenlerinizin kim olduğunu hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

Bir Instagram sözcüsü TechCrunch’a verdiği demeçte, ‘Instagram sizi gerçekten önem verdiğiniz insanlara ve önem verdiğiniz şeylere yakınlaştırmakla ilgilidir – ancak zaman içinde ilgi ve ilişkilerinizin değişip değişebileceğini biliyoruz.’ ‘Instagram’da takip ettiğiniz hesapları yönetmenizi ve böylece mevcut bağlantılarınızı ve ilgi alanlarınızı en iyi şekilde temsil etmelerini kolaylaştırmak’ istiyor.

Aşağıdaki kategoriler, kimlerin takip etmekten vazgeçeceğini bulmanızı kolaylaştıracaktır. Aynı hesapları tekrar tekrar belirlememenizden emin olarak, feed’inizi en çok önem verdiğiniz yayınlara yönlendirmenize yardımcı olabilirler. Sadece feed’inizdeki ilginç şeyleri görüntülemenize yardımcı olmak, uygulama ile daha fazla ilgilenmenizi sağlayabilir ve reklam gelir makinesinin büyümeye devam etmesini sağlayabilir. Tüm sosyal ağlar böyle bir özellikten yararlanır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Lütfen Reklam Engelleyici Devre Dışı Bırakanız.

Lütfen Reklam Engelleyici Devre Dışı Bırakanız.