Teknoloji

Xiaomi Ürün Orijinalliğini Sorgulama Nasıl Olur ?

Xiaomi Ürün Orjinalliğini Sorgulama Nasıl Olur ?

Xiaomi Ürün Orijinalliğini Sorgulama Nasıl Olur ?

Xiaomi ürün orijinalliğini sorgulayabilirsiniz

Merhabalar bu yazımda yeni popüler olmuş Xiaomi firmasının ürünlerini aldığınızda orijinalliğini nasıl sorgularsınız ondan bahsedeceğim. Biliyorsunuz ki Xiaomi çıktı çıkalı bir sürü kişi ürünlerini satmaya başladı. Firma Çin‘in olduğu için maalesef replika olan ürünler orijinal ile birebir oluyor. Eğer sizde Xiaomi ürünü aldıktan önce veya sonra paranızın boşuna gitmemesi için bu yazının devamını okumanızı tavsiye ederim.

Yeni bir Xiaomi ürünü aldıysanız ve korkuyorsanız korkmayın. Çünkü kendi sitesinden imei veya seri numarası ile kontrol edebiliyorsunuz.

Sorgulama sitesi;
https://www.mi.com/global/verify#/en/tab/imei

Kontrol ettikten sonra onay işareti gelir ve ürün ismi yazarsa o zaman ürününüz orijinal demektir. Örnek olarak aşağıdaki görsele bakabilirsiniz;


Kulaklık orijinalliğini nasıl kontrol edebilirim?
Telefon için bu böyle fakat kulaklıklar da nasıl işliyor derseniz o daha basit. Kulaklığınızın ipinde veya her hangi bir yerinde QR kodunu her hangi bir kameradan veya tarayıcından okutursanız size orijinal olup olmadığını gösterecektir.

Bu şekilde ürünlerinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. En güvendiğiniz yerden alsanız bile lütfen sorgulamanızı yapınız.

Xiaomi Ürün Orjinalliğini Sorgulama Nasıl Olur ?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Lütfen Reklam Engelleyici Devre Dışı Bırakanız.

Lütfen Reklam Engelleyici Devre Dışı Bırakanız.